Inloggen LISATeam


Contact

Mixed Hockey Club Uitgeest
Adres
MHC Uitgeest
Niesvenstraat 16
1911 VA Uitgeest
(geen post)

Postadres :
Postbus 148
1910 AC Uitgeest

0251-314127

Hockey.nl

Standen van alle teams
Junioren 
  Jongens B1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bloemendaal JB5 5 12 4 0 1 26 10
2 Hurley JB5 5 11 3 2 0 26 12
3 Qui Vive JB3 5 7 2 1 2 15 16
4 Uitgeest JB1 5 7 2 1 2 13 18
5 Strawberries JB2 5 3 1 0 4 12 23
6 Rood-Wit JB5 5 3 1 0 4 8 21
  3e klasse 
  Jongens C1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Qui Vive JC2 5 13 4 1 0 31 10
2 Uitgeest JC1 5 12 4 0 1 29 14
3 Spire (WFHC) JC1 5 10 3 1 1 26 14
4 Alliance JC4 5 6 2 0 3 25 24
5 Pinoké JC6 5 3 1 0 4 19 31
6 Purmerend JC2 5 0 0 0 5 6 43
  3e klasse 
  Jongens D1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Overbos JD1 5 12 4 0 1 42 6
2 Haarlem JD2 5 12 4 0 1 28 14
3 Uitgeest JD1 5 12 4 0 1 20 6
4 Purmerend JD1 5 6 2 0 3 14 19
5 Alkmaar JD3 5 3 1 0 4 5 31
6 Kraaien JD2 5 0 0 0 5 5 38
  2e klasse 
  Meisjes A1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Alkmaar MA1 5 15 5 0 0 21 4
2 Uitgeest MA1 5 12 4 0 1 37 9
3 Alliance MA4 5 9 3 0 2 21 15
4 Rood-Wit MA3 5 6 2 0 3 15 24
5 Reigers MA2 5 3 1 0 4 7 21
6 Strawberries MA3 5 0 0 0 5 7 35
  2e klasse 
  Meisjes B1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 FIT MB1 5 11 3 2 0 15 11
2 Amsterdam MB3 5 10 3 1 1 16 7
3 Uitgeest MB1 5 8 2 2 1 10 9
4 Abcoude MB1 5 7 2 1 2 10 6
5 AthenA MB3 5 6 2 0 3 11 11
6 Reigers MB2 5 0 0 0 5 4 22
  2e klasse 
  Meisjes B2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Xenios MB5 5 13 4 1 0 10 2
2 Overbos MB4 5 12 4 0 1 18 5
3 Mijdrecht MB2 5 10 3 1 1 17 1
4 Uitgeest MB2 5 6 2 0 3 7 17
5 Hermes MB2 5 3 1 0 4 4 16
6 Abcoude MB3 5 0 0 0 5 3 18
  4e klasse 
  Meisjes B3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Xenios MB6 5 12 4 0 1 18 6
2 Overbos MB5 5 12 4 0 1 11 4
3 Terriërs MB5 5 9 3 0 2 19 11
4 HIC MB6 5 9 3 0 2 17 18
5 Bloemendaal MB7 5 3 1 0 4 10 16
6 Uitgeest MB3 5 0 0 0 5 2 22
  5e klasse 
  Meisjes C1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Strawberries MC1 5 13 4 1 0 23 8
2 Uitgeest MC1 5 9 3 0 2 13 10
3 Hoorn (WFHC) MC1 5 8 2 2 1 12 5
4 Myra MC2 5 7 2 1 2 17 10
5 Kikkers MC2 5 6 2 0 3 10 19
6 Saxenburg MC2 5 0 0 0 5 4 27
  2e klasse 
  Meisjes C2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Uitgeest MC2 5 15 5 0 0 29 1
2 Haarlem MC7 5 12 4 0 1 25 8
3 Alliance MC11 5 9 3 0 2 20 10
4 AthenA MC7 5 4 1 1 3 9 21
5 HIC MC6 5 3 1 0 4 11 29
6 Bloemendaal MC7 5 1 0 1 4 4 29
  5e klasse 
  Meisjes C3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Xenios MC4 5 15 5 0 0 35 6
2 Uitgeest MC3 5 12 4 0 1 22 11
3 Pinoké MC5 5 9 3 0 2 13 11
4 Mijdrecht MC2 5 6 2 0 3 18 12
5 Terriërs MC5 5 3 1 0 4 10 27
6 Waterland MC2 5 0 0 0 5 2 33
  3e klasse 
  Meisjes C4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 FIT MC5 5 12 4 0 1 33 6
2 Saxenburg MC5 5 12 4 0 1 16 4
3 Spaarndam MC2 5 10 3 1 1 26 7
4 HBS MC6 5 7 2 1 2 14 14
5 Uitgeest MC4 5 3 1 0 4 3 31
6 Purmerend MC4 5 0 0 0 5 1 31
  5e klasse 
  Meisjes D1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Uitgeest MD1 5 11 3 2 0 22 6
2 Overbos MD3 5 10 3 1 1 16 10
3 Terriërs MD2 5 9 2 3 0 22 13
4 Alkmaar MD3 5 8 2 2 1 17 13
5 Castricum MD2 5 3 1 0 4 9 19
6 Magnus MD1 5 0 0 0 5 4 29
  2e klasse 
  Meisjes D2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Kraaien MD1 5 13 4 1 0 18 4
2 Saxenburg MD2 5 10 3 1 1 19 2
3 Alkmaar MD2 5 8 2 2 1 23 4
4 Kikkers MD3 5 6 2 0 3 7 14
5 Uitgeest MD2 5 6 2 0 3 2 11
6 Strawberries MD2 5 0 0 0 5 1 35
  2e klasse 
  Meisjes D3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Heerhugowaard MD1 5 15 5 0 0 55 6
2 Overbos MD4 5 10 3 1 1 32 7
3 Spire (WFHC) MD1 5 10 3 1 1 31 11
4 Uitgeest MD3 5 6 2 0 3 7 39
5 Castricum MD3 5 3 1 0 4 5 26
6 Hoorn (WFHC) MD2 5 0 0 0 5 0 41
  3e klasse 
  Meisjes D4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Heerhugowaard MD2 5 13 4 1 0 53 1
2 Alkmaar MD5 5 13 4 1 0 50 3
3 Kraaien MD5 5 9 3 0 2 19 23
4 Waterland MD3 5 6 2 0 3 18 25
5 Uitgeest MD4 5 3 1 0 4 6 43
6 Enkhuizen (WFHC) MD1 5 0 0 0 5 3 54
  5e klasse 
Senioren 
  Dames 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Abcoude D1 5 13 4 1 0 14 3
2 Nieuwkoop D1 5 13 4 1 0 15 6
3 Heerhugowaard D1 6 12 4 0 2 15 9
4 FIT D1 6 9 3 0 3 17 11
5 IJburg D1 6 9 3 0 3 9 10
6 Kikkers D1 6 9 2 3 1 15 14
7 Thor D1 5 8 2 2 1 14 10
8 Alkemade D1 5 5 1 2 2 14 11
9 Waddinxveen D1 5 3 1 0 4 2 17
10 Uitgeest D1 5 2 0 2 3 6 17
11 HCRB D1 6 1 0 1 5 3 16
  4e klasse 
  Dames Jong 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HBS DJ3 5 12 4 0 1 27 10
2 Castricum DJ1 5 12 4 0 1 14 11
3 Overbos DJ2 5 10 3 1 1 15 6
4 Zandvoort DJ1 5 8 2 2 1 18 17
5 Kikkers DJ3 5 7 2 1 2 17 17
6 Kraaien DJ3 5 6 2 0 3 21 13
7 Uitgeest DJ1 5 3 1 0 4 5 15
8 Reigers DJ2 5 0 0 0 5 1 29
  Jong 4e klasse 
  Veteranen A 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Heerhugowaard HA 5 13 4 1 0 17 0
2 Hoorn (WFHC) HA 5 10 3 1 1 14 8
3 Alkmaar HC 5 10 3 1 1 11 6
4 Spire (WFHC) HB 5 6 2 0 3 10 16
5 Uitgeest HA 5 3 1 0 4 5 19
6 Magnus HA/Hermes HA 5 1 0 1 4 6 14
  Veteranen 3e klasse