Inloggen LISATeam


Contact

Mixed Hockey Club Uitgeest
Adres
MHC Uitgeest
Niesvenstraat 16
1911 VA Uitgeest
(geen post)

Postadres :
Postbus 148
1910 AC Uitgeest

0251-314127

Hockey.nl

terug naar vorige pagina

Wedstrijden quicklinks

zat 21 apr - zon 22 apr - zat 28 apr - zon 29 apr - zat 12 mei - zon 13 mei - zat 19 mei - zat 26 mei -


laat schema zien voor  

21 april | Overig
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
Korfbal      !Reservering

 

    thuis     
Reservering KV Stormvogels
Korfbal      !Reservering

 

  10:15  thuis  Veld 2    
Reservering KV Stormvogels
Korfbal      !Reservering

 

  12:15  thuis  Veld 2    
Reservering KV Stormvogels


21 april | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JB1   24034   HC Athena JB5

 

15:00  15:30  thuis  Veld 1    
Fluiten: Herman Dupon en Jaap Bos
 
MA1   21488   Xenios MA2

 

16:45  17:15  thuis  Veld 1    
Fluiten: Oscar Arkesteijn en Jeffrey Krijt
MB3   17432   MHC Alliance MB11

 

16:30  17:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Maartje Krijnen en Kasper van Duijn
MC2   39623   S.M.H.C. Magnus MC1

 

13:15  13:45  thuis  Veld 1    
Fluiten: Annique van den Ende en Emma Kolman
MC4   39685   AHC IJburg MC7

 

14:45  15:15  thuis  Veld 2    
Fluiten: Jaco Goedkoop en Emma Ros
MD2   40745   WFHC Spire MD1

 

11:25  12:00  thuis  Veld 1    
Fluiten: Oscar Arkesteijn en Jaco Goedkoop
MD3   40730   A.M.H.C. Rood-Wit MD7

 

13:00  13:30  thuis  Veld 2    
Fluiten: Joris Husslage en Philip Kniese
Begeleiding scheidsrechters: Herman Dupon
MD4   40806   Alkmaarsche M.H.C. MD8

 

09:45  10:15  thuis  Veld 1    
Fluiten: Anne Cappendijk en Anna Oostendorp
Begeleiding scheidsrechters: Alex van Leeuwen
 
JC1   38233   AMHC Westerpark JC2

20 

12:40  13:30  uit    route    
JD1   38790   MHC de Reigers JD2

30 

10:15  11:15  uit    route    
 
MB1   20271   MHC Bennebroek MB2

40 

13:35  14:45  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
MB2   17411   Alkmaarsche M.H.C. MB8

20 

12:10  13:00  uit    route    
MC1   39716   Pinoké MC3

35 

15:40  17:00  uit  Gras route    
   KNHB: Let op: wedstrijd wordt gespeeld bij Myra, veld 4  
Let op: Uittenue mee!   
MC3   39661   H.V. de Terriërs MC5

20 

14:25  15:30  uit    route    
MD1   40815   AHC IJburg MD2

25 

12:20  13:15  uit    route    


21 april | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
J6E1   45230   H.C. Haarlem JE3

 

08:30  09:00  thuis  Veld 1 - C    
   KNHB: Veld 1B  
 
M3F2   43404   H.V. de Terriërs MF1

 

08:30  09:00  thuis  Veld 1 - A    
   KNHB: Veld 1D  
M6E1   41874   A.M.H.C. F.I.T. ME1

 

08:30  09:00  thuis  Veld 2 - A    
   KNHB: Veld 2A  
M6E2   41877   HIC ME2

 

10:30  11:00  thuis  Veld 2    
   KNHB: Wordt bij HIC in Amstelveen gespeeld  
M8E1   44299   MHC Castricum M8E2

 

08:30  09:00  thuis  Veld 2 - CD    
   KNHB: Veld 2 C/D  
M3F1   43179   Z.H.C. de Kraaien MF1

25 

08:35  09:30  uit    route    
M6E3   41691   BHC Overbos ME3

20 

08:10  09:00  uit    route    
   KNHB: Veld 1C  
M8E2   44863   AMHC Westerpark M8E4

20 

09:25  10:15  uit    route